skip to main content

Vítejte na našich webových stránkách …

Naše firma s 15ti letou tradicí se zaměřuje na vývoj a podporu provozu databázového software s použitím MS SQL serveru jako úložiště dat a s klientem vyvinutým v MS Visual studiu .NET nástrojích, zejména C# a Visual Basic. Zaměřujeme se na vysokou funkčnost a ergonomii tlustého klienta v režimu klient-databázový server nebo v třívrstvé architektuře klient-aplikační server-databázový server. Technická divize firmy zajišťuje formou outsourcingu správu sítě, serverů, databází a hotline pro námi dodaný software, i pro podporu jiných systémů (ERP systémy, provoz webů a dalších produktů). Podporujeme provoz a dodáváme hw značek HP, DELL, FJS, IBM, Cisco, 3Com, D-link, kalelážní systémy Schrack Cat7, Belden/Panduit Cat6 a Cat6A.

Nepřehlédněte

Inteligentní dům - LOXONE

Společnost Albion Development vám přináší řešení moderní domácnosti přímo na míru.

Evidence Stížností

Program pro evidenci a zpracování případů správního řádu (došlá pošta, stížnosti, žádosti atp.) - software pro potřeby státní správy.

Pronájem lodi

Pronájem lodi v Praze pro projíždky na Vltavě s kapitánem. Pro netradiční obchodní schůzku, romantickou večeři. Pro krátkou 1 hodinovou projíždku je vhodné zvolit trasu od Libeňského golfového hřiště přes zdymadlo Štvanice, pod Letnou, pod pražskými mosty s kulisou Pražského hradu a proplavbou Karlova mostu.

Novinky

Pronájem bytu 3+1 - 1.patro

Byt je po rekonstrukci ve vile V Holešovičkách 1400/7 Praha 8. Velikost: 133m2. Možné použít jako kancelářské prostory.

Pronájem bytu 3+1 - 2.patro

Byt je po rekonstrukci ve vile V Holešovičkách 1400/7 Praha 8. Velikost: 93m2 + terasa 42,5m2. Možné použít jako kancelářské prostory.

Spolupráce IS s datovými schránkami

Zahájili jsme prodej aplikace pro spolupráci vašeho informačního systému se systémem Datových schránek (dále DS), pro stahováni zpráv z DS, jejich třídění do front jednotlivým pracovníkům, fronty pro elektronický podpis dokumentu, konverzi do PDF, časové razítko, odesílání se zjištěním DS příjemce atp. Neváhejte a kontaktujte náš tým.

Podpora - VSTUPTE

Dovolená

Navštivte s rodinou nebo přáteli malebnou karajinu podkrkonoší a načerpejte nových sil do dalších dnů, info na webové adrese www.hotelroubal.cz