skip to main content

LOXONE - Inteligentní dům

Společnost Albion Development vám přináší řešení moderní domácnosti přímo na míru. Moderní, výkonné a levné řešení domácí automatizace. Inteligentní elektroinstalace pro inteligentní dům poskytují každodenní vysoký komfort a bezpečnost pro uživatele moderního domu či bytu. Od ovládání žaluzií a osvětlení až po inteligentní a efektivní regulaci vytápění. Domácí automatizace založená na Loxone Miniserveru, splňuje všechny aspekty moderního a chytrého ovládání domácnosti. S inteligentní elektroinstalací od Loxone budete perfektně ovládat funkce Vašeho domu či bytu tak jak potřebujete …

Albion Development - LOXONE Silver Partner

Naše reference

  • Byt 3+kk Praha 6
  • Rodinna vila Praha 7 Troja
  • Cinzovni dům České Budějovice

Loxone Miniserver - centrála

Domácí automatizace je díky Loxone Miniserveru konečně jednoduchá. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této "centrály" úplně nový rozměr. Spojte všechna Vaše vstupní zařízení (vypínače, senzory pohybu, kontakty na dveřích a oknech, Smartphone, iPod®, iPhone®, dotykový panel, ...) s vašimi výstupními zařízeními (žaluzie/rolety/markýzy, světla, topení, AV přijímač, ...), otevřte tak všechny možnosti inteligentního domu a udělejte si život komfortnější, bezpečnější a energeticky učinnější.

Loxone Extension - rozšíření o další vstupy a výstupy

Loxone Extension rozšiřuje Váš Loxone Miniserver o další vstupy a výstupy Takto můžeme uspokojit i ty nejnáročnější a největší realizace budov. Loxone Extension umožňuje řídit nejen rodinné domy, ale i rozsáhlejší komplexy budov vzdálené od sebe i několiv desitek metrů.

Konfigurační software - konfigurace inteligentního domu

Výkonný a volně dostupný software umožňuje nastavit a naprogramovat domácí automatizaci od Loxone (na základě PLC programování). V simulačním režimu si můžete vyzkoušet funkčnost celé domácnosti ještě před ostrým provozem.

Ovládání domácnosti na dálku přes internetový prohlížeč

Webové rozhraní (vizualizace Miniserveru). Přes webové rozhraní můžete kdykoliv a kdekoliv za pomocí internetového prohlížeče nebo mobilního telefonu přistupovat k Loxone Miniserveru. Díky tomu můžete ovládat přes internet celou domácnost na dálku. Ovládání je samozřejmě integrováno do webového rozhraní zcela zdarma a je generování, stejně jako APP, přímo z konfiguračního software.

Apps - aplikace pro "chytrá" zařízení

Apps Vám umožní ovládat domácnost mobilním telefonem (iPhone®, iPod® Touch, iPad® a OS Android®). Během pár minut můžete přes APP ovládat domácnost. APP je poskytována zdarma!

Referenční projekty

Chytrý dům pro každého znamená něco jiného. Se systémem Loxone máte zaručeno, že chytrý dům bude dělat přesně to, co chcete Vy. Nechte se inspirovat referenčními chytrými domy Loxone zákazníků a vyberte si z každého projektu to, co se Vám líbí. Již víte, jak bude vypadat Váš chytrý dům?

LOXONE Silver Partner

Návrh řešení na míru
Projekty pro novostavby
Řešení pro starší zástavby
Profesionální realizace
Upgrade systému
Odborný servis