skip to main content

Prodej hardware

Eshop pro nákup hw a sw

Nakupte online včetně dopravy do druhého dne zdarma. Přímý přístup do našeho skladu včetně zobrazení stavu zboží a cen. Vstupte zde

Autorizovaný HP a DELL

  • Dodáváme celou škálu produktů od PC až po servery.
  • Na všechna PC poskytujeme záruku v plné délce dle stanovení výrobce
  • Možný odvoz přímo na vámi určené místo včetně instalace
  • Po uzavření smlouvy pravidelný servis na místě, telefonické hot-line

UPS - 15 krát častější než viry

Poškození dat nebo jejich ztráta jsou jedním z nejbolestivějších problémů dnešních podniků. Problémy s napájením jsou nejčastějším důvodem odstavení a ztrát dat v počítačových sítích. Podle studie Contingency Planning Research způsobuje výpadek napájení a rázové přepětí celých 45,3% všech ztracených dat a navíc často znamenají poškození hardware a odstávku.

Studie provedená firmou IBM ukázala, že typický počítač je měsíčně vystaven více než 120 případům poruch napájení. Následky závad v napájení jsou, jak již bylo řečeno, nejrůznější - od zablokované klávesnice a myši až po dramatičtější jevy, jako je ztráta dat nebo vyhoření části počítače. A to nemluvíme o úplné ztrátě dat, o ztrátě právě rozpracovaných projektů, zakázek.

Ano většina z nás si svá data pravidelně zálohuje, ale opět (pomineme-li ztrátu samotného hardware v podobě například pevného disku) nás jejich re-instalace něco stojí. Stojí nás přinejmenším naše nervy, náš čas ztracený vyhledáváním a samotnou re-instalací zálohovaných dat, čas, práci a plat technika, který nám zničený disk mění. A představme si takovou závadu u síťového fileserveru trvale zapisujícího na disk! Přitom ochrana proti tomuto problému je jednoduchá a relativně levná záležitost. Tak levná, že zpravidla činí zhruba jednu desetinu ceny zařízení, které má za úkol chránit.

Podpora - VSTUPTE