skip to main content

Pronájem lodi

Pro krátkou 1 hodinovou projíždku je vhodné zvolit trasu od Libeňského golfového hřiště přes zdymadlo Štvanice, pod Letnou, pod pražskými mosty s kulisou Pražského hradu a proplavbou Karlova mostu.

Pro 2-4hod. projížďku lze navíc po přestávce na kávu u Sovových mlýnů, dojet na oběd na Občanskou plovárnu nebo Novotného lávku a vrátit se zdymadlem do přístavu Libeň.

Pro celodenní výlet se vydáme po proudu Vltavy kolem Trojského zámku, pod zříceninou Baba, do Roztok, kde zkřížíme přívoz do Klecan, kolem romantického hradu úžinou Chvatěruby až do maríny Vltava, kde si dáme oběd. Po prohlídce Zámku Nelahozeves se vydáme na zpáteční cestu zakončenou v Libeňském přístavu.

Ceník

1 hod. individuální plavba pod Pražským hradem 5 000,- Kč
4 hod. individualní plavba centrem Prahy s obědem 10 000,- Kč
6 hod. celodenní plavba naZámek Nelahozeves 15 000,- Kč
K cenam se připočítává při fakturaci platné DPH, tj 20%

Cena pronájmu je včetně kapitána a výkladu místních zajímavostí. Samostané řízení lodě je možné jen pod dohledem našeho kapitána na palubě.

Kontakt

Albion Development s.r.o.
V Holešovičkách 7/1400
182 00 Praha 8
TELEFON +420 266 711 529
FAX +420 266 710 664
HOT-LINE +420 602 229 994
E-MAIL albion@albion.cz

Loď je zakotvena v Libeňském přístavu. Pro nástup cesty je možné použít jakékoli pražské nábřeží - náplavku.

Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion Pronájem lodi - Albion

E-Shop - VSTUPTE

Dovolená

Navštivte s rodinou nebo přáteli malebnou karajinu podkrkonoší a načerpejte nových sil do dalších dnů, info na webové adrese www.hotelroubal.cz