skip to main content

Spisová služba a oběh dokumentu

Dodáváme produkt DocMan pro zavedení elektronického oběhu dokumentů, jejich digitálního podepsání všemi oprávněnými osobami, přidání časového razítka a odeslání a příjem z datové schránky. Použitím elektronické evidence spisů se zkrátí doba vyhledání potřebného dokumentu a tím efektivita celé firmy. Aplikace podporuje obsluhu scaneru. Důsledně jsou použity technologie a metodika firmy Microsoft.

CRM (obchodní software a péče o zákazníky)

S použitím české aplikace pro Exchange "Palubní deska" dokážete přesně zaznamenat své kontakty na zákazníky, rozpracovanost projektů, výsledky schůzek a z toho vyplývající úkoly a související dokumenty. Každou chvíli dokážete zjistit potenciální výnosy z projektů, stejně jako pohled na všechny údaje napříč jednotlivými agendami s vyhledáváním.

Scanování přijatých dokumentů

Přijaté dokumenty je třeba ihned nascanovat a přiřadit do informačního systému k danému zákazníkovi či projektu. Pro scanování nabízíme špičkové scannery HP s jednotlačítkovou obsluhou a přiřazení do Outlooku nebo do Palubní desky.

ERP (ekonomický systém)

Jako základní systém pro jednoduché i podvojné účetnictví, fakturaci, sklad, homebanking dodáváme systém POHODA včetně implementace a podpory. HELIOS IQ je modulární systém na platformě MS SQL serveru s širokou možností úprav a detailní implementací. SQL server umožňuje vyšší škálovatelnost a bezpečnost dat.

Výstavba sítí

Jako základ pro provoz vašich aplikací postavíme síť na strukturované kabeláži CAT 5 pro rychlosti 10Mb, 100Mb i 1Gb. Jednotlivé sítě propojujeme datovými linkami do sítí WAN. Zde využíváme prvky Panduit, Belden a 3Com. Jednotlivé stanice PC a servery dodáváme Compaq a HP.

Zakázkový software

Pokud pro váš specifický způsob práce nenalezneme vhodný existující software, nabízíme zakázkový vývoj, případně výrobu přechodových můstků mezi aplikacemi. Pro vývoj používáme technologie Microsoft Visual Studio.

Mobilní kancelář

Přístup do informačního systému lze použít přes webové rozhraní.