skip to main content

O společnosti

Firma Albion development, s.r.o. byla založena roku 2006 jako nástupce firmy Jiří Čapek, která prováděla od roku 1992 stavební zakázky zaměřené na rekonstrukce bytových a nebytových domů, od roku 1997 se převážně zaměřuje na specifickou oblast půdních vestaveb a nástaveb, včetně rekonstrukce pláště budov (střecha, fasáda, zateplení) a dodávek technologií (výtahy, kotelny).

Úzce spolupracujeme s firmami Wienerberger – stavební konstrukce Porotherm, Vekra – hliníková, dřevěná a plastová okna a dveře, Schindler – výtahy, Tondach – střešní krytiny, Isover – zateplovací systémy, ABB a Loxone – elektroinstalace a inteligentní domy.

Zúčastňujeme se veřejných zakázek, pro které splňujeme přísná právní a odborná kritéria. Požadavky našich zákazníků na správu a údržbu námi opravených nemovitostí se vyvinuly v založení sesterské firmy Albion property, s.r.o., která se specializuje na správu nájemních smluv a údržbu nemovitostí, optimalizaci dodávek energií a zahrnuje přes 100 spravovaných jednotek, bytů, činžovních i rodinných domů. Zajišťujeme i generální úklidy, běžný pravidelný úklid a údržbu zahrad.

Firma provádí montáže technologií, opravy, rekonstrukce a stavby na klíč (za pomoci vyzkoušených subdodavatelů) v rozsahu:

ZDRAVOTNÍ TECHNIKY Kanalizace, vodovody, plynovody, zařizovací předměty
TEPELNÉ TECHNIKY Ústřední vytápění, kotelny, výměníkové stanice, rozvody chladu, stlačeného vzduchu
ELEKTROINSTALACE Silnoproud, slaboproud, STA, el. zabezpečovací systémy, el. požární systémy
MĚŘENÍ A REGULACE Kotelny
STAVEBNÍ PRÁCE Stavby a rekonstrukce středního rozsahu (byty, rodinné a činžovní domy)
OSTATNÍ Izolace a nátěry, odtahy od plynových spotřebičů, výchozí i provozní revize elektro, vody a plynovodů

Veškeré výše uvedené práce, vč. dodávky tuzemských i zahraničních materiálů, zajistíme včetně stavebních prací středního rozsahu a akcí bytového, občanského a průmyslového charakteru.

Poskytujeme

Stavební práce
Zdravotechnické instalace
Tepelní technika
Elektroinstalace
Měření a regulace
Systémy inteligent. domu
Správa a údržba nemovit.